Angielski z Darkiem – kurs angielskiej gramatyki i wyrażeń

This content is protected, please login and enroll course to view this content!

Leave a Reply Text

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

8 komentarzy “Angielski z Darkiem – kurs angielskiej gramatyki i wyrażeń

 • Dariusz Pilis
  12 miesięcytemu

  Dzień dobry Pani Angeliko,
  nie ma żadnych ograniczeń korzystania z lekcji. Każdorazowo po zalogowaniu na platformę można odtwarzać lekcje w dowolnej kolejności bez ograniczeń.
  Natomiast dostęp do kursu trwa rok. Czyli 149 zł to cena dostępu do kursu na 12 miesięcy.
  Jeśli chciałaby Pani korzystać z kursu po upływie tego okresu, konieczne byłoby jego ponowne wykupienie, ale wtedy już ze zniżką 50%.

 • Na jakim poziomie zamyka się kurs jeśli chodzi zagadnienia? to jest poziom B1 czy B2?

  • Dariusz Pilis
   9 miesięcytemu

   Dzień dobry,
   Całościowo zakres kursu to B1+. Do pełnego B2 brakuje np. czasu Past Perfect, 3 okresu warunkowego, Future Perfect i kliku drobniejszych zagadnień.

 • Chcialbym sie dowiedziec ile trwa jedna godzina kursu?

  • Dariusz Pilis
   8 miesięcytemu

   Dzień dobry, w przypadku mojego kursu mówimy raczej o lekcjach wideo, ponieważ zakup kursu daje dostęp do wszystkich 60 lekcji wideo wraz z ćwiczeniami i testami online. W każdej lekcji omawiamy i ćwiczymy pojedyncze zagadnienie. Jedna lekcja (film) trwa od 8 do 15 minut. Zatem wszystkie 60 lekcji to ok 12 godzin materiału – wykładów i ćwiczeń obejmujących podstawową i najważniejszą gramatykę do poziomu B1+. Spis wszystkich lekcji (pierwsza lekcja jest odblokowana – można zajrzeć “do środka kursu”) jest tutaj: https://angielskizdarkiem.pl/kursy/angielskizdarkiem/?tab=tab-curriculum
   A na stronie głównej są 3 poglądowe lekcje z wszystkich 60. https://angielskizdarkiem.pl Jest tu też krótki film “O kursie”.

 • Dobrze

 • A czy po ukończeniu testu końcowego jest jakiś certyfikat ukończenia kursu?

  • Dariusz Pilis
   4 tygodnietemu

   Dzień dobry Pani Justyno. Przepraszam za późną odpowiedź z przyczyn urlopowych. Nie, kurs nie kończy się certyfikatem. Wyniki wszystkich testów służą sprawdzeniu umiejętności i wskazaniu miejsc, nad którymi trzeba popracować.